Náš príbeh pečenia sa začal v roku 1995, kedy malý rodinný podnik zahájil výrobu a distribúciu tradičných domácich zemiakových lokší. Odvtedy sme sa dynamickým rozvojom transformovali do podoby silnej a modernej značky, ktorá sa dokáže flexibilne prispôsobiť požiadavkám svojich zákazníkov. Pravidelne rozširujeme sortiment trvanlivého, čerstvého a jemného pečiva, chladených a cukrárskych produktov, no domáce zemiakové lokše zostávajú naďalej súčasťou našej ponuky a sú tak živou pripomienkou dlhoročnej tradície našej značky.

Staráme sa o to, aby ste každý deň začali s čerstvým pečivom na stole. Z našej pece vyberáme chrumkavé bochníky, rožky, žemle, sladké koláče ale i slané pečivo. Záleží nám na tradičnom postupe výroby, no nebojíme sa ani súčasných trendov, ktoré sa snažíme zaraďovať do produkcie.

Vysoko si vážime a ctíme ľudí, ktorí stoja za úspechom nášho podnikania: dodávateľov schopných poskytovať nám tie najlepšie suroviny a technológie, zamestnancov neustále pripravených vyrábať chutné produkty v prvotriednej kvalite, našich obchodných partnerov ponúkajúcich naše produkty, a najmä našich zákazníkov, ktorí naše produkty kupujú a denne ich kladú na svoj stôl.

Náš príbeh pečenia je veľmi vzrušujúci a je našim cieľom, aby naďalej úspešne pokračoval. Sme nesmierne vďační, že ste si nás vybrali ako Vášho dodávateľa a budeme sa snažiť, aby ste boli s Vašou voľbou vždy spokojní.

Sídlo spoločnosti sa nachádza v Skalici na ulici Kráľovská, kde sa nachádza aj naša podniková predajňa. Naše výrobky k Vám však putujú z našej výrobnej prevádzky, ktorá sa nachádza v Holíči na Lesnej ulici.

Menu
Translate »